Kontakt

Norge

Svein Arve Tronsgård

Leder salg og marked

(+47) 905 01 370

svein.arve.tronsgard@vard.com

Snakk med meg om:

Oksygen, merdmiljø, fôring, biomasse

Rune Stangvik

Leder ettermarked og produktansvarlig

(+47) 488 40 855

rune.stangvik@vard.com

Snakk med meg om:

Oksygen, merdmiljø

Geir Arne Romstad

Produktansvarlig

415 70 904

geir.arne.romstad@vard.com

Snakk med meg om:

Biomassemåler ramme

Nils Almvik

Produktansvarlig

(+47) 918 02 801

nils.almvik@vard.com

Snakk med meg om:

Merdmiljø

Runar Aasgård

Kundeserviceansvarlig

(+47) 952 77 901

runar.aasgard@vard.com

Snakk med meg om:

Fôring

Peder Anders Rød

Leder produksjon og utvikling

(+47) 909 96 703

peder.anders.rod@vard.com

Snakk med meg om:

Merdmiljø, biomasse

Vegard Kårvand

Systemingeniør

(+47) 479 30 017

vegard.karvand@vard.com

Snakk med meg om:

Biomasse

Heidi Rød Vebenstad

Office Manager

997 04 442

heidi.rod.vebenstad@vard.com

Tommy Visnes Storsveen

Daglig leder

977 22 470

tommy.visnes.storsveen@vard.com

Knut-Inge Evensen

Produktansvarlig

483 43 437

knut.inge.evensen@vard.com

Snakk med meg om:

AquaLog, fôringsrobot

Chile

Jorge Enrique Flores

Sales Manager

(+56) 9 7887 1166

jorge.enrique.flores@vard.com

David Ulloa Walker

General Manager

(+56) 9 9873 2037

david.ulloa@vard.com

Skottland

Lorraine Campbell

General Manager

(+44) 7 747 333 234

lorraine.campbell@vard.com