Kontakt

Stian R. Johannessen

Stian R. Johannessen

Vard Aukra – Leder for Salg og R&D

Tlf: (+47) 911 06 738
E-post: stian.r.johannessen@vard.com

Kjell Skar

Kjell Skar

Vard Aukra – Salgsleder

Tlf: (+47) 975 35 109
E-post: kjell.skar@vard.com

Stian R. Johannessen

Stian R. Johannessen

Vard Aukra – Leder for Salg og R&D

Tlf: (+47) 911 06 738
E-post: stian.r.johannessen@vard.com

Stian R. Johannessen

Stian R. Johannessen

Vard Aukra – Leder for Salg og R&D

Tlf: (+47) 911 06 738
E-post: stian.r.johannessen@vard.com

Knut Grimstad

Knut Grimstad

Produktansvarlig

Tlf: (+47) 906 79 588
E-post: knut.grimstad@vard.com

Runar Aasgård

Runar Aasgård

Kundeserviceansvarlig

Tlf: (+47) 952 77 901
E-post: runar.aasgard@vard.com

Rune Stangvik

Rune Stangvik

Servicetekniker

Tlf: (+47) 488 40 855
E-post: rune.stangvik@vard.com

Peder Anders Rød

Peder Anders Rød

Salgsleder

Tlf: (+47) 909 96 703
E-post: peder.anders.rod@vard.com

Vegard Kårvand

Vegard Kårvand

Systemingeniør

Tlf: (+47) 479 30 017
E-post: vegard.karvand@vard.com

Even Bringsdal

Even Bringsdal

Prosjektleder

Tlf: (+47) 916 16 266
E-post: even.bringsdal@vard.com

Nils Almvik

Nils Almvik

Produktansvarlig

Tlf: (+47) 918 02 801
E-post: nils.almvik@vard.com

Peder Anders Rød

Peder Anders Rød

Salgsleder

Tlf: (+47) 909 96 703
E-post: peder.anders.rod@vard.com

Rune Stangvik

Rune Stangvik

Servicetekniker

Tlf: (+47) 488 40 855
E-post: rune.stangvik@vard.com

Lorraine Campbell

Lorraine Campbell

General Manager

Tlf: (+44) 7 747 333 234
E-post: lorraine.campbell@vard.com

David Ulloa Walker

David Ulloa Walker

General Manager

Tlf: (+56) 9 9873 2037
E-post: david.ulloa@vard.com

Jorge Enrique Flores

Jorge Enrique Flores

Sales Manager

Tlf: (+56) 9 7887 1166
E-post: jorge.enrique.flores@vard.com

Svein Arve Tronsgård

Svein Arve Tronsgård

Salgsleder Produkter

Tlf: (+47) 905 01 370
E-post: svein.arve.tronsgard@vard.com

Geir Larsen

Geir Larsen

Vard Aukra – Senior Vice President / Yard Director / Head of Aquaculture

Tlf: (+47) 911 52 100
E-post: geir.larsen@vard.com

Christoffer Eriksson

Christoffer Eriksson

Operations Manager, Vard Aqua Sunndal

Tlf: (+47) 413 99 304
E-post: christoffer.eriksson@vard.com

Svein Arve Tronsgård

Svein Arve Tronsgård

Salgsleder Produkter

Tlf: (+47) 905 01 370
E-post: svein.arve.tronsgard@vard.com

Kontakt info

Vard Aqua Sunndal AS
Industrivegen 3
6600 Sunndalsøra
NORWAY
Tlf: (+47) 480 22 600
Fax: (+47) 947 61 907
E-post: aqua.sunndal@vard.com

Vard Aukra
Nærbøvegen 102
6480 Aukra
Norway
Tlf: (+47) 702 10 600
E-post: aukra@vard.com

Våre andre avdelinger:

Vard Aqua Scotland Itd
Kilmory Industrial Estate
Lochgilphead
Argyll PA318RR, United Kingdom
Tlf: +44 1546 603989
E-post: aqua.scotland@vard.com

Vard Aqua Chile SA
Avenida Diego Portales 2000
Oficina 33
Puerto Montt, Chile
Tlf: +56 652290305
E-post: chile@vard.com

Send oss en melding så tar vi kontakt med deg:

E-post (obligatorisk)

Melding